Registrácia
Atestačné práce | Práce na mieru

Atestačné práce kvalitné a na mieru

Kvalitné a anonymné písanie atestačných prác

Spolupracujeme s odborníkmi, ktorí majú niekoľkoročné skúsenosti s prípravou atestačných prác. Tým našim zákazníkom zabezpečujeme kvalitné písanie podkladov atestačných prác. Samozrejme, že nám záleží na Vašom súkromí, a preto u nás zákazníci ostávajú v absolútnej anonymite. Do nášho portálu sa prihlasujete iba za pomoci emailu a hesla.

Ako si zadať objednávku na napísanie podkladov atestačnej práce

Môžete nás kontaktovať cez kontaktný formulár alebo priamo na tel. č.: 0949 507 265

Objednávka na napísanie atestačnej práce

Pre vytvorenie objednávky na napísanie atestačnej práce je možné si na našej hlavnej stránke, prípadne nás môžete kontaktovať prostredníctvom emailu na info@pracenamieru.sk alebo na tel. č.: 0949 507 265.

Aký rozsah majú atestačné práce

Rozsah atestačných prác sa líši tým či sa jedná o prvú alebo druhú atestáciu. 1. atestačná práca má odporúčaný rozsah pre úplné stredoškolské vzdelanie, stredné odborné, všeobecné stredné alebo vyššie odborné vzdelanie, je nastavený na úrovni 18 až 24 strán. Pre ukončenie vysokoškolského vzdelania sa odporúča rozsah 22 až 28 strán atestačnej práce. Atestačné práce pre ukončenie vysokoškolského vzdelania druhého stupňa majú rozsah 25 až 35 strán. Jednotlivé strany sú chápané v prostredí školských prác ako normostrany (1 normostrana = 1800 znakov vrátane medzier), teda jedna normostrana predstavuje približne tri štvrtiny A4.

Ako dlho trvá napísanie atestačnej práce?

Naši autori Vám vedia pripraviť atestačné práce už do 7 dní od vytvorenia záväznej objednávky. Na takéto expresné dodanie sa vzťahuje expresný príplatok. Priemerná doba na vypracovanie atestačnej práce je nastavená na 15-30 dní.

Cena atestačných prác

Cenové ponuky za atestačné práce sú rôzne v závislosti od náročnosti témy, voľných časových kapacít našich autorov a termínu dodania. Priemerná cena atestačných prác je 10-11 eur za normostranu.

Atestačná práca originálne a profesionálne

Našim zákazníkom dodávame len originálne podklady na atestačné práce. Znamená, že garantujeme zákazníkom zhodu s ostatnými autorskými dielami nižšiu, ako 25% podľa centrálneho registra záverečných prác. V skutočnosti však našim zákazníkom pripravujeme podklady, ktoré majú nižšiu, ako 8% zhodu. Podklady pre atestačné práce u nás sú vypracovávané odborníkmi. Obsahová a formálna štruktúra atestačných prác je zabezpečená na profesionálnej úrovni


Kontaktujte nás