Registrácia
Písanie diplomoviek, písanie diplomových prác | Práce na mieru

Písanie diplomoviek, písanie diplomových prác

Kvalitné a anonymné písanie diplomových prác

Chceli by ste si kvalitne vypracovať diplomovú prácu, ale nemáte dostatok času na jej realizáciu? Vaša objednávka u nás je v úplnej anonymite. Vašu diplomovú tému nevyhľadajú ani vyhľadávače a taktiež nám neuvádzate ani Vaše meno. Písanie diplomových prác s našou pomocou je naozaj jednoduché. Kontaktujte nás cez objednávkový formulár, na email alebo tel. č.: 0949 507 265.

Ako si zadať objednávku na napísanie podkladov diplomovej práce

Môžete nás kontaktovať cez kontaktný formulár alebo priamo na tel. č.: 0949 507 265

Diplomová práca má odporúčaný rozsah 60 normostrán

U nás si môžete nechať pripraviť podklady na diplomovú prácu v plnom rozsahu (60 normostrán = 108 000 znakov vrátane medzier), ale tiež iba určitú časť. Môžete si sami vypracovať teoretickú časť diplomovej práce a ak si nebudete vedieť dať rady, naši autori Vám radi pomôžu s praktickou časťou. V opačnom prípade si môžete u nás nechať vypracovať len teoretickú časť a praktickú si spraviť vo vlastnej réžii. Rozhodnutie necháme na Vás.

Napísanie diplomovej práce. Prečo sa tak rozhodnúť?

Dôvody pre napísanie diplomovej práce môžu byť rôzne. Písanie diplomoviek je časovo veľmi náročné. Teoretická časť vyžaduje množstvo zdrojov, z ktorých sa porovnávajú rôzne názory a prináša vlastný pohľad na danú problematiku diplomovej práce. Praktickú časť napr. z ekonomickej sféry, potrebujete vypracovať v podniku, pričom väčšina slovenských podnikateľov nie je ochotná sa s Vami deliť o citlivé informácie, ktoré diplomová práca často vyžaduje.

Písanie diplomoviek kvalitne a rýchlo.

Spolupracujeme iba s odborníkmi s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí zabezpečujú kvalitné podklady na diplomové práce. V našom tíme máme odborníkov na rôzne oblasti, ako je manažment, marketing, právo, sociálna práca, psychológia, tlmočníctvo a iné. Diplomová práca má následne vysokú vypovedaciu hodnotu nielen v teoretickej časti, kde používame veľké množstvo kvalitnej literatúry, ale obsahuje tiež i reálne skúsenosti, ktoré reflektuje praktická časť.

Koľko trvá vypracovanie diplomovej práce? Expresné dodanie už do 7 dní.

Naši skúsení odborníci Vám dokážu vypracovať podklady k diplomovej práci už do týždňa. Priemerná doba dodania bez expresného príplatku je 4-6 týždňov podľa náročnosti témy. Každé vypracovanie diplomovej práce je individuálne z cenového, rozsahového a časového hľadiska podľa dohody s klientom.

Je písanie diplomových prác za peniaze legálne?

U nás vypracovávame podklady pre rôzne projekty a školské práce. Tieto podklady si každý zákazník upravuje podľa seba. Z tohto dôvodu môžeme povedať, že písanie diplomových prác za peniaze je v poriadku, pokiaľ sa k tomu pristupuje rozumne.

Prečo práve od nás? Diplomová práca anonymne.

Poskytujeme našim klientom úplnú anonymitu pri písaní diplomovej práce. Vašu totožnosť nám ani nikomu neprezrádzate. Originalita diplomových prác je samozrejmosťou. Každý autor, ktorý s nami spolupracuje, má za sebou niekoľko desiatok až stoviek školských prác, preto aj Vašu tému ľahko zvládne. Autora diplomovej práce si vyberáte sami na základe cenových ponúk a hodnotení predošlých spokojných zákazníkov. Ponúkame splátkový systém na štvrtiny, aby ste každú časť mohli prekonzultovať so školiteľom.

Diplomové práce na objednávku

Stačí si vyplniť formulár, v ktorom uvediete podrobnosti k diplomovej práci, aby spĺňala Vaše predstavy. Štruktúra diplomovej práce je našim autorom dobre známa, je však potrebné uviesť napríklad zdroje, ktoré by ste chceli mať v práci zakomponované. My sa už o všetko postaráme. Všetky potrebné informácie súvisiace s napísaním diplomovej práce nájdete v našich všeobecných obchodných podmienkach.

Ako sú zvyčajne hodnotené diplomové práce u Vás?

Pracujeme len s odborníkmi v odbore. Diplomové práce majú preto vysokú terminologickú úroveň a v praktickej časti vychádzajú často s reálnych skúseností. Naši klienti získavajú u nás podklady na diplomové práce, ktoré nie je potrebné ďalej upravovať. Na základe referencií našich zákazníkov vieme povedať, že priemerné známky sa pohybujú medzi A a B. Vypracovanie diplomovej práce je vždy na mieru podľa predstáv klienta a zaslaných školských smerníc

Diplomové práce školitelia a oponenti hodnotia viacerými kritériami

V diplomových prácach sú študenti hodnotení subjektívnym názorom školiteľa a oponenta. Pre maximalizáciu bodov odporúčame našim klientom pravidelne sa zúčastňovať konzultácií so školiteľom. Ten následne si povie, že Vám na diplomovej práci záleží a ohodnotí to plusovými "neviditeľnými" bodmi. Dôležité je vyhovieť požiadavkam školteľa, preto nám ich uveďte na začiatku spolupráce, čím sme schopní diplomové práce vypracovať na mieru. Bodovaná je tiež úprava diplomovej práce, preto je lepšie, ak nám zašlete smernicu školy alebo špecifikujete požiadavky na úpravu.

Cena za diplomové práce

Cena za napísanie diplomovej práce u nás sa pohybuje od 8,00€ / normostrana, pričom treba zobrať do úvahy náročnosť témy či krátky termín dodania. Priemerná cena za diplomovú prácu vychádza približne 630-740 eur.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať, radi Vám pomôžeme. Písanie diplomových prác za peniaze robí hocikto, avšak nie tak kvalitne, ako naši odborníci.

Zadajte si nezáväznú objednávku

Práce na mieru, Miroslav