Registrácia
Písanie rigoróznych prác | Práce na mieru

Rigorózne práce

Kvalitne a anonymne vypracovaná rigorózna práca

Naši autori majú za sebou desiatky rigoróznych prác. Stačí vo formulári detailne opísať predstavu Vašej rigoróznej práce a ostatné už necháte na nás. Pri zadávaní objednávky neuvádzate meno ani iné osobné údaje, všetko prebieha v úplnej anonymite.

Chcem si objednať rigoróznu prácu, ako na to?

Na začiatku si vyplníte formulár určený pre rigoróznu prácu. Je nevyhnutné, aby ste uviedli všetky špecifiká, ktoré by sme mali poznať ešte pred napísaním rigoróznej práce. Je to pre nás záchytný bod, ktorý nám umožní napísať rigoróznu prácu úspešne podľa Vašich predstáv a Vy budete v konečnom dôsledku spokojní. Pri vyhotovovaní vychádzame z inštrukcií, ktoré nám uvediete v objednávacom formulári. Vyplýva to z našich obchodných podmienok. Napíšte nám, ako má vyzerať rigorózna práca, teda:

  • formálna stránka
  • akú máte predstavu o obsahu práce
  • akú literatúru máme použiť
  • správna citácia a parafrázovanie, podľa noriem Vašej školy

Úpravy rigoróznej práce zapracujeme kedykoľvek

V prípade, že by bolo potrebné pozmeniť prácu na základe Vašich či iných podnetov, autor Vám rád vyhovie. Vy ho na oplátku môžete po dokončení práce odmeniť kladným hodnotením, prípadne krátkym komentárom. Úpravy robíme až kým nebudete maximálne spokojní.

Koľko stojí napísanie rigoróznej práce?

Cena rigoróznej práce sa pohybuje od 12€ za stranu.
Táto suma odzrkadľuje náročnosť témy, čas strávený pri hľadaní literatúry, vytváranie unikátneho diela a pridanej hodnoty, ktorá je samozrejmosťou každej rigoróznej práce od nás. Bohaté skúsenosti našich autorov zabezpečujú kvalitnú prácu za primeranú cenu.